VELG DIN TIMEPLAN!

 

Nytt påmeldingssystem:

Klippekort / abonnement med 4-5 klipp som automatisk fornyes månedlig inntil du sier opp.

Eller betal et engangsbeløp for helt eller halvt semester.
Eget morgenyogamedlemskap for ashtangayogier.

Klasseplanen viser timene denne uken og ledige plasser. 
Timeplanen viser alle høstens timer.

Steg 1. Sjekk på klasseplanen om det er ledig plass på timen du ønsker å gå på.

Steg 2. Betal så for en månedlig pakkepris som fungerer som et klippekort med 4 eller 5 klipp som må brukes i løpet av måneden, eller for en 10 ukersperiode eller for hele semesteret hvis du vil sikre deg plass lenger frem i tid.

Steg 3. Book deg på hver og en av timene du vil gå på i hele perioden du har betalt for

Du kan avbooke og bytte inntil 8 timer før timen starter.

For enklere påmelding / avmelding / bytte av timer via mobilen, last ned Wix-appen.
Du kan logge inn på Wix-appen når du har betalt/er registrert som medlem. 

Klasseplan

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag

Ashtanga Mysore morgen

06:30

Minka Qvale

Frysja

Ashtanga ledet morgen

06:30

Minka Qvale

Frysja

Organisk yoga

10:00 

Anneli Mjøen

Yogarommet

Dynamisk formiddagsyoga

10:00

Jannicke Wiel

Yogarommet
(eller velg Zoom)

Holistisk yoga

12:00 

Anneli Mjøen

Yogarommet

      Yin yoga 

        16:40

   Jonathan Weber

     Yogashala

Ashtanga-yoga 1-2

16:30

Vibeke Gjeruldsen

Yogashala

Ashanga Mysore

16:45

Vibeke Gjeruldsen

Yogashala

Hatha-yoga

16:30

Anneli Mjøen

Yogahemsen

Ashtanga Mysore morgen

06:30

Minka Qvale

Frysja

Ashtanga ledet morgen

06:30

Minka Qvale

Frysja

Dynamisk 1-2 

09:15

Elin Ulstad

Yogarommet

Dynamisk 1-2 

07:00

Elin Ulstad

Yogarommet

Virya

morgenyoga

07:00

Karin U-S Berg

Yogahemsen

Familie-yoga

11:00

Elin Ulstad

Yogarommet

Hvilende yin-yoga

mot stress

15:15

Fatima Sidhrée

Yogarommet

Ashtanga-yoga 2

12:00

Vibeke Gjeruldsen

Yogarommet

Yoga, pust og avspenning 

16:30

Jannicke Wiel

Yoghemsen

(eller velg Zoom)

Dynamisk 1-2 

17:15

Elin Ulstad

Yogarommet

søndag

Vinyasa-Yoga øvet

16:45

Pia Maria Kozlowski

Yogahemsen

Virya-yoga

18:15

Karin U-S Berg

Yogahemsen

Ashanga Mysore

18:15

Vibeke Gjeruldsen

Yogashala

Hvilende yin-yoga mot stress

18:15

Fatima Sidhrée

Yogarommet

Mindful Yoga & Self-Compassion

         18:15

Jonathan Weber

    Yogashala

Ryggyoga

18:15

Hege S. Karlsen

Yogahemsen

Dynamisk 1-2 

18:30

Elin Ulstad

Yogahemsen

 Mindful Yoga & Self-Compassion

     18:15 (Zoom)

 Jonathan Weber

Ashtanga-yoga 2

20:00

Vibeke Gjeruldsen

Yogashala

Myk yoga flyt

20:05

Jannicke Wiel

Yogarommet

(eller velg Zoom)

Jivamukti-yoga

18:30

Delphine Strangborli

Yogashala

Buddha Flow

20:00

Daniel Gjerde

Yogarommet

(eller velg Zoom)

Jivamukti-yoga 2

20:00

Karina Kibsgård

Yogahemsen

Yin-yoga

20:00

Anna Louisa P. Berg

Yogarommet

(eller velg Zoom)

Mindful yoga

for stress relief

20:00

Jonathan Weber

Yogashala

Kveldsyoga

20:10

Anna Louisa P. Berg

Yogarommet

Gratis yogaklasse 

16:15

lærling

Yogarommet

Gratis yogaklasse 

18:00

lærling

Yogarommet

Følg oss

  • Facebook - White Circle

​© 2020 by Oslo Yoga